
Туристичний намет автоматичний саморозкладний 4-місний кемпінговий для риболовлі та відпочинку чотиримісний
1 235 ₴
- В наявності
- Код: 3632
- +380 (66) 516-60-02
Туристичний намет автоматичний саморозкладний 4-місний кемпінговий для риболовлі та відпочинку чотиримісний
Колір уточнюйте!!!
Туристичний намет автомат 2*2 метри, 4-місний, Автоматичний намет не тільки забезпечить Вам і Вашій родині комфортний відпочинок на природі, а й заощадить час на облаштування табору. Збираючись на кілька днів на природу, кожен мисливець, турист або рибалка розповідає про палатке.
Надійна і міцна конструкція, яка встановлюється за кілька хвилин полегшить облаштування стоянки. Цей намет компактний і має невелику вагу, що зручно під час транспортування і хранении. Ви можете не тільки перевозити її на машині, але и переносити в рюкзаку.Вибирайте такий автоматичний намет. Ви будете захищені від непогоди. Поліестеровий тент і поліетиленове дно збережуть сухість усередині, антимоскітна сітка не впустить в намет комах. Стійки з скловолокна будуть деформуватися у разі тривалого використання. намет туристичний
Особливості:
Саморозкладний намет (намет автомат)
Чудовий варіант для риболовлі або полювання
4-місний намет
Форма півсфери
Антимоскітна сітка
Чудова вентиляція
Основні
Кількість спальних місць: 4
Кількість входів: 1
Вікова вентиляція: 1
Каркас намету/тенту: Зовнішній
Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Кріплення для ліхтаря
Матеріал виготовлення
Матеріал дна: Нейлон
Матеріал тенту: Поліестер
Розмір встановленого намету/тенту
Довжина:200
Ширина: 200 см
Висота: 145
Комплектація: Намет Сумка Колиски Антимоскітна сітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 6 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 0 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Мінімальна вага | 3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 240 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 120 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 10 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 1 235 ₴



