
Портативна Сонячна панель Cclamp CL-670 8416 з USB-виходом/Похідний Зарядний пристрій
435 ₴
- В наявності
- Код: 3656
- +380 (66) 516-60-02
Портативна Сонячна панель Cclamp CL-670 8416 з USB-виходом/Похідний Зарядний пристрій
Сонячна панель Cclamp SOLAR PANEL CL-670 8416 підходить для заряджання будь-якого мобільного телефона або пристрою, що заряджається від 5 В, наприклад, планшета, камери, павербанка тощо. За допомогою багатоканальної головки ви можете під'єднати кабель до порту USB. Панель не має вбудованої батареї, вона виробляє енергію від сонячного світла. Складана сонячна зарядка для телефона
Використання: помістіть панель у сонячне місце. Відрегулюйте панель, щоб максимізувати потужність (встановіть панель перпендикулярно до сонячного світла під кутом від 45° до 90°). Під'єднайте сонячну панель до пристрою за допомогою кабелю USB. Сонячна енергія екологічна та заощаджує енергію! батарея туристична
Характеристики:
- Потужність: 7 Вт;
- Максимальна напруга: 6 В;
- Максимальна напруга потужності (Vpm) 6V;
- Максимальний струм потужності (імп) 1,3 А;
- Напруга розімкнутого ланцюга (Voc) 11 В;
- Струм короткого замикання (Isc) 0,6 А;
- Висота: 29 см/27 см;
- Ширина: 20 см/16 см;
- З 5 клемами.
Комплектація:
- Зарядний пристрій із сонячною панеллю;
- Набір кабелів.
*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cclamp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість елементів | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Вуглецевий фулерен |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Напруга при максимальній потужності | 6 В |
| Напруга холостого ходу | 11 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип панелі | Тонкоплівкова |
| Струм короткого замикання | 0.6 А |
| Струм при максимальній потужності | 1.3 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт потужності | -1 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -1 %/° С |
| Температурний коефіцієнт струму | -1 %/° С |
- Ціна: 435 ₴





