
Кран-водонагрівач проточний із душем Delimano RX-06 нижнє під'єднання
845 ₴
- В наявності
- Код: 5200
- +380 (66) 516-60-02
Кран-водонагрівач проточний із душем Delimano RX-06 нижнє під'єднання
Проточний водонагрівач — це прекрасна можливість мати постійно гарячу воду, без встановлення громіздких бойлерів.
Цифровий миттєвий водонагрівач Delimano нагріває воду за секунди — вам досить лише повернути ручку. Засвітиться червоний вогник, це означає, що вода вже нагрілася. Якщо вам потрібно зменшити температуру, поверніть ручку назад — і піде холодна вода. Просто та зручно. Сучасний цифровий дисплей. Цифровий дисплей — яскраве нововведення в конструкції миттєвого водонагрівача Delimano. Завдяки йому набагато легше контролювати температуру води, яка зараз тече з крана. А це означає додаткову безпеку для вас і ваших дітей.
Ця модель йде в комплекті з душем, тому Ви можете встановити цей комплект у ванну. Проточний водонагрівач дуже економний, адже він вмикається й гріє воду тільки тоді, коли це потрібно Вам!. Потужність цього пристрою дає змогу йому нагрівати воду до 60 градусів за 2-3 секунди. За допомогою крана нагрівача можна регулювати температуру води на свій розсуд, просто поверніть ручку, і вода змінюється від теплої до гарячої. Стильний дизайн: елегантний білий кран із деталями кольору металік впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики
Країна-виробник: Китай
Бренд: Delimano
Продуктивність (ΔТ=25 °C): 5 л/хв
Потужність: 3 кВт
Тип водонагрівача: системний
Тип встановлення: настінний
Напруга живлення: 220 В
Висота: 14 см Ширина: 15.5 см Глибина: 8 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delimano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Час нагріву води до 50°С | 0.05 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підводка | Нижня |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=25°С | 5 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 5 літр/хв |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Витрата ЗВГ | 10 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Так |
| Вилив | Так |
| Кран | Так |
| Магнієвий анод | Ні |
| Максимальний тиск води | 5 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.4 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Тумба під умивальник | Ні |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 845 ₴



