Намет туристичний 220*250*150 / Кемпінгова Водонепроникна Механічна
Цей шестимісний намет є традиційною моделлю намету для невеликої компанії, шестимісний для короткочасних виїздів на природу. Намет обладнаний москітною сіткою з боку входу, що дає змогу регулювати температуру всередині намету, а також має вентиляційну сітку зверху. Намет зелений
Простота конструкції дає змогу швидко та легко збирати намет. Для виготовлення тенту намету використовується матеріал Поліестер 190Т, дно виготовлене також із поліестеру. Доступний варіант для кемпінгу, вирізняється легкістю та швидкістю встановлення.
Прекрасний варіант для пікніка, риболовлі альпінізму, відпочинку в парку, відпочинку на пляжі, кемпінгу. З таким комфортним наметом ви будете ВЕЗДЕ, як ДОМУ!
Намет виготовлений із сучасних матеріалів, що вирізняються підвищеною міцністю та легкістю. Каркас намету виготовлений із фібергласових трубок.
Завдяки застосуванню нових технологій намет легко збирається й розбирається. Має піддон, що захищає від комах і вологи. У наметі герметичні шви та замок, що щільно закривається, для захисту від дощу та комах.
- Матеріал дна: Нейлон (Tarpaulin);
- Каркас: Склопластик (Fiberglass);
- Розмір намету: 220 х 250 х 150 см;
- Вага 1,7 кг;
Тип: Палатки
Особливості: механіка
Призначення: Для піших і гірських походів
Форма: Прямокутна
Наявність тамбура: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 6 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Мінімальна вага | 1.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 240 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 120 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 250 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 999 ₴







