
Портативний зарядний пристрій Power Bank RABLEX RB410 зі змінними батареями 18650/21700/20700 ⁇ екран/ type-c
795 ₴
- В наявності
- Код: 410
- +380 (66) 516-60-02
Портативний зарядний пристрій Power Bank RABLEX RB410 зі змінними батареями 18650/21700/20700 ⁇ екран/ type-c
Портативний зарядний пристрій RABLEX RB410 призначене для заряджання акумуляторів типу 18650/21700/20700. Чорна акумуляторна батарея
У цьому пристрої є функція Power Bank, за допомогою якої можна заряджати мобільні пристрої через кабель USB.зарядний пристрій
Автоматично розпізнає і розподіляє навантаження.
Вимикається за 4.28 V — за повного заряджання акумулятора.
Індикація заряду на екрані.
Переваги:
Портативний зарядний пристрій на 2 А з функцією повербанка.
Зручний розмір, світлодіодний дисплей і магнітна панель.
Технологія паралельного балансу заряду розряду.
Висока ефективність перетворення потужності до 90%.
Сумісний із більшістю протоколів заряджання телефонів.
Автоматично розпізнає навантаження, джерело живлення I кабель
Функція активації ОВ відновлює перерозрядні батареї.
Триступеневе заряджання ТС/СС/CV збільшує термін експлуатації акумулятора
Точно вимикається за 4.28 — за повного заряджання акумулятора.
Технологія Current Buffering захищає батареї від сильних струмів.
Захист від зворотної полярності/короткого замикання/перезаряджання/перегрівання.
Виготовлений із вогнетривкого матеріалу.
Можуть застосовуватися тільки батареї 18650 ⁇ 21700/20700
акумулятори до комплекту не входять
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 1 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 795 ₴


