
Багатофункціональна сокира з вогнем, ножем і компасом 7в1 MA-2381-5 ⁇ Мультитул туристичний
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23813
- +380 (66) 516-60-02
Багатофункціональна сокира з вогнем, ножем і компасом 7в1 MA-2381-5 ⁇ Мультитул туристичний
Сокира мисливський туристичний тактичний похідний + ніж + кресало свисток, компас, склобій.
Цей набір універсальний і дасть вам впоратися з будь-якими завданнями під час подорожей. Сокира з лезом із неіржавкої сталі та ручкою з високоякісного матеріалу забезпечить надійну й безпечну роботу під час оброблення дров і здобичі дичини.
Ніж з лезом також із неіржавкої сталі, з ергономічною ручкою, дасть вам змогу зручно та точно виконувати дрібні роботи. Вогниво, що входить до комплекту, допоможе швидко та легко розвести багаття в будь-яких умовах. А свисток і компас гарантують безпеку та орієнтацію в незнайомій місцевості. Але це ще не все! Наш набір також містить склобій — необхідний інструмент в екстремальних ситуаціях, який дасть змогу швидко й безпечно вибратися з автомобіля в разі потреби.
Набір для виживання Сокира мисливський туристичний тактичний похідний + ніж + кресало свисток, компас, склобій — це ідеальний вибір для прихильників активного відпочинку, туризму та полювання. Упакований у спеціальний чохол, він легко поміщається у вашу сумку або рюкзак, і завжди буде готовий до екстремальних ситуацій.
Сокира мисливський туристичний тактичний похідний + ніж + кресало свисток, компас, склобій. Будьте готові до будь-яких викликів і пригод із нашим універсальним набором для виживання.
Технічні характеристики:
Матеріал сокири: сталь
Матеріал ручки: алюмінієвий сплав
Загальна довжина: прибл. 430 мм
Вага сокири: прибл. 0,93 кг
Сокира мультитул є мультифункціональним виробом, що складається з декількох корисних інструментів:
сокира: 1 шт; подовжувач: 2 шт; ніж із прямим і серейторним заточуванням: 1 шт; магнієве кресало: 1 шт; свисток: 1 шт; склобій: 1 шт; компас: 1 шт....
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 930 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 25 см |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Вага ножа | 930 г |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина ручки | 200 мм |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складной |
| Твердість різального леза | 65 HRC |
| Матеріал леза | 40Х13 |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Заточення леза | Однобічна |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 200 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
- Ціна: 1 100 ₴






