-16%

Кріплення настільне для телевізора 32-75 V-Star D702 8011 black / Універсальна підставка Кронштейн
795 ₴
667,80 ₴
- В наявності
- Код: 702
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення настільне для телевізора 32-75 V-Star D702 8011 black / Універсальна підставка Кронштейн
Настільне кріплення 32-75 V-Star D702 8011 ART 8011 дасть змогу встановити телевізор, монітор із діагоналлю від 32" до 75 дюймів у найзручнішому для вас положенні.
Універсальна підставка Цей кронштейн вирізняється своєю надійністю. Сталева конструкція здатна витримувати досить великі конструкції (аж до 25 кг), водночас ви можете не побоюватися падіння телевізора. Настільна підставка для телевізора
Встановлення кронштейна вирізняється своєю простотою. Всі необхідні болти та кріпильні елементи входять до комплекту, тож не потрібно нічого купувати окремо.
Характеристики:
- Тип: Кріплення;
- Тип: Настільний;
- Матеріал: Сталь;
- Максимальне навантаження: 50 кг;
- Підходить для діагоналі: 32-75 дюйма;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Призначення: Для ТВ, монітора;
- Колір: Чорний.
- Кріплення VESA: 300х300, 400x400, 600x400, 500x500, 600x500, 600x600 мм;
Комплектація:
- Кріплення;
- Болти та кріпильні елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | L-подібна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 10 град. |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667,80 ₴




