Шланг поливальний XHose 15 м/50FT/ Шланг розтягується з розпилювачем
Шланг для полива XHose 15м — зручний і компактний садовий шланг, який стане чудовим помічником у господарстві. Обладнаний шлангом 8 різними режимами поливання, що дасть вам змогу зі зручністю використовувати його. Виконаний шланг із міцних матеріалів і слугує довгі роки.
Під час під'єднання шланга до води він стає довшим утричі. А після закінчення роботи він знову стискається для зручного зберігання і транспортування. Такий шланг усуває утворення петель і зламів.
Функції насадки:
- Душ
- Струма
- Лівінь
- Конус
- Плоский струмінь
- Центральний струмінь
- Аерозоль
Шланг Ікс Хосп(Magic hose) застосовується:
- Для миття вікон або фасаду будинку,
- Для миття машини,
- Для догляду за рослинами в саду та на дачі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xhose |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Діаметр | 20 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Довжина | 5 м |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Вага 1 п.м. | 0.05 кг |
| Мінімальна температура води | -5 град. |
| Максимальна температура води | 40 град. |
| Збільшення шланга при подачі води до | 15 м |
| Колір | Синій |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




