
Стіл складаний посилений туристичний для пікніка + 4 стільці Grand Picnic GP 4262 Розкладний стіл-валіза
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4262
- +380 (66) 516-60-02
Стіл складаний посилений туристичний для пікніка + 4 стільці Grand Picnic GP 4262 Розкладний стіл-валіза
Стіл складаний посилений туристичний для пікніка + 4 стільці Grand Picnic GP 4262
Складаний стіл — це одна з тих речей, яка потрібна для поїздок на пікнік. Біля столу — потовщений алюмінієвий каркас, стільниця МДФ.
Чотири стільчики з подвійними тканинними сидіннями. Він дуже легко розбирається й миється.
Складаний стіл для пікніка + 4 стільці стане незамінним помічником у походах і на відпочинку — легкий, компактний і практичний, він не стане обтяжливим вантажем і неабияк змінить Ваш відпочинок.
Стіл збільшеної площі, добре підійде для невеликих застілля і стане просто незамінним під час виїзду на природу.
Це дуже зручний столик, що швидко збирається й розбирається, кришка якого згортається вдвічі, який у зібраному вигляді має форму валізи.
У складеному вигляді не займає багато місця в багажнику.
Особливістю цього розкладного столу є висувні ніжки, які фіксуються спеціальними кнопками-засувками. Під час висування ніжок стіл має висоту 80 см. У зібраному вигляді стіл фіксується на стику 2 половин стільниці засувкою.
Для стійкого положення столу, ламберна петля на ніжках фіксується натисканням до упору.
Під час складання навпіл, валіза закривається на клямку.
Розмір стола в робочому стані має: довжину 120 см, ширину 60 см, висоту 70 см.
Розмір столу в складеному стані — 60х60х7 см.
Переваги:
- Висока якість матеріалів;
- Компактний розмір;
- Функціональність, надійність і практичність;
- У центрі столу є спеціальний отвір, призначений для встановлення парасольки;
- Зручність в експлуатації, легкість у догляді;
- Рама стола виготовлена з міцного алюмінію, а стільниця — з МДФ;
- Набір складається у формі валізи;
- Здатність витримувати вагу до 40 кг;
- Ідеальний варіант для дачі та пікніка;
- Середньо легкий, вага всього набору 8 кг.
Характеристики:
- Розміри столу:
- Висота min: 55 см;
- Висота max: 80 см;
- Довжина: 120 см;
- Ширина: 60 см;
- У складеному стані: 60х60х12 см;
- Розмір стільця: 41х29х34 см;
- Рама стола виготовлена з міцного алюмінію, а стільниця — з МДФ;
- Максимальне навантаження: 40 кг;
- Конструкція: складана;
- Колір: коричневий.
Комплектація: Складаний стіл; 4 стільці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Prix |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Дюралюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 80 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 600 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
- Ціна: 1 850 ₴




