Стіл Розкладний для пікніка з 4 стільцями Folding Table 120х60х55/60/70 см
Цей набір складаних меблів — мрія для всіх шанувальників сімейного відпочинку на природі або на дачі. Набір дуже функціональний:
1. Компактний і не важкий. Стіл складається навпіл у зручну валізу. Зручний у перенесенні та транспортуванні.
2. На нерівній поверхні стіл можна відрегулювати за допомогою пластикових шайб в основі кожної ніжки, що допоможе згладити нерівності рельєфу.Стов складаний для пікніка
3. Витримує навантаження до 30 кг.
4. У центрі розкладеного столу є еліпсойдний отвір розміром 30х50 мм, у якому може кріпитися парасолька (зонт не входить до комплекту). Тому, ні спекотне сонце, ні проливний дощ не зіпсують настрою компанії.
5. Чудовий набір складаних меблів допоможе об'єднати навколо себе і сім'ю, і друзів, абсолютно з будь-якого приводу))))))
Склад: 1 стіл, 4 стільці
Розмір столу в розкладеному вигляді: 120 х 60 х 70 см
Розмір столу в складеному вигляді: 60 х 60 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foldingbed |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Дюралюміній |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 70 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 600 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
- Ціна: 1 595 ₴










