
Акумулятор Rablex 4V 4,5A (20HR) для торгових ваг світильників і ліхтарів Акумуляторна батарея
265 ₴
- В наявності
- Код: 4412
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Rablex 4V 45A (20HR) для торгових ваг світильників і ліхтарів Акумуляторна батарея
Акумулятор 4V (4V4AH/20HR) досить селений. використовується в торгових вагах, світильниках Упакований у коробку. Розмір виробу 10х4.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ємність акумулятора | 4500 мА/год |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга | 4 В |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість батарейок в пачці | 1 |
| Термін експлуатації | 5 років. |
| Місткість | 4,5 Оч. |
| Маса | 0.81 кг. |
| Розміри | 45×45×101 мм. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 4500 А. г |
| Напрацювання | 5000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Напруга | 4 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Кількість сурми | 5 % |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 0.81 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

