
Туристична сокира секіра Kemping SH608 Кемпінг-топор з чохлом
650 ₴
- В наявності
- Код: 608
- +380 (66) 516-60-02
Туристична сокира секіра Kemping SH608 Кемпінг-топор з чохлом
Сокира-сеїра Kemping SH 608 чудово впорається з будь-якими завданнями не гірше за велику сокиру, стане в пригоді в господарстві та туризмі, чудово підійде для подарунка чоловікові. Це маленький, але дуже корисний сокира для прихильників активного відпочинку на природі, риболовлі, полюванні. Сокира Kemping SH 608 дуже добре проявить себе в поході, під час рубання гілок для багаття, на будівництві, дачі, а військово-польових умовах.
Цей незамінний у поході та міцний тактичний сокира має лезо з неіржавкої сталі, тому розрахований на тривалий термін експлуатації. Йому не страшна підвищена вологість — ручка сокири виготовлена з міцного нековзного пластику, що дає можливість використовувати його в будь-яких умовах. Також сокира Kemping SH 608 зручно носити на ремені штанів або в рюкзаку, возити в машині завдяки його невеликим габаритам і легкості.Томогавк універсальний із чохлом
Розміри: 31.5-19-13 см Сталь:65*13
| Основні | |
|---|---|
| Тип сокири | Туристичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kempo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сокири | Туристичний |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 13 мм |
| Ширина леза | 5 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 190 мм |
- Ціна: 650 ₴


