
Мультитул М85 Жовтогарячий Мультиінструмент
399 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Мультитул М85 Жовтогарячий Мультиінструмент
Мультитул М85 — це інструмент, який функціональний відразу в декількох галузях застосування. У місті, як частина вашого EDC-набору, за містом (туризм, полювання, риболовля), просто в побуті. Коли потрібно підкрутити дверний замок, демонтувати корпус комп'ютера, впоратися з блискавкою, що заїлася, на одязі.
Мультитул виготовлений у класичному форматі — плоскогубці з кусачками з порожнистими ручками, у яких ховається набір з 11 інструментів. Хоча в функції загалом тут явно більше — практично всі інструменти, крім основної функції, мають ще й додаткову.
Метал ручок забезпечений теплими на дотик і приємними на вигляд дерев'яними ручками.
Мультитул М85 — скромний, але приємний зовні роботяга та трудяга, який зможе виручити вас у різних життєвих ситуаціях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Конфігурація | Пилка для нігтів, Пилка для дерева, Напилок, Ніж, Кусачки, Ножиці, Викрутка, Щипці для зняття ізоляції, відкривалка для пляшок, Консервний ніж, Пасатижі |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Форм-фактор мультитула | Викрутка, Пасатижі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.5 см |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Конфігурація | Пасатижі |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Викрутка, Пасатижі |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 399 ₴


