Сковорода — гриль А-Плюс 1495 з тефлоновим покриттям 28 см
Сковорода — гриль А-Плюс 1494 з тефлоновим покриттям 28 см у діаметрі, зручна у використанні завдяки покриттю, що дає змогу смажити без жодних проблем, з мінімальною кількістю олії або зовсім без неї.
Така сковорода легко чиститься й миється, що істотно надає їй популярності.
Характеристики: Сковорода для гриля A-PLUS 28 см (1495)
- Тип: сковорода для гриля;
- Діаметр: 28 см;
- Рифлена поверхня;
- Антипригарне покриття;
- Материна: алюміній, сталь;
- Дерев'яна відкидна ручка;
- Рекомендована ручна мийка;
- Підходить для всіх різновидів плит, крім індукційних;
- Колір: чорний.
Комплектація: Сковорода для гриля A-PLUS 28 см (1495)
- Сковорода-гриль — 1 шт.;
- Паковання: заводська коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Тефлон |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 24 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Товщина дна | 10 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴




