
Ніж мисливський туристичний Тигр FB у шкіряному чохлі
1 545 ₴
- В наявності
- Код: 3165
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський Тигр FB у шкіряному чохлі
Ніж із фіксованим клинком «Тигр» поєднує в собі найвищу якість і красу. Цей ніж універсальний, він підійде для полювання, риболовлі та туризму. Ніж «Тигр» має клинок зі злітальним кінчиком східного типу та високі спуски. Така форма клинка забезпечує рівне та чітке різання за матеріалами будь-якої щільності.
Об'ємна ручка зі спеціально мореного дерева забезпечує впевнений хват, що дає змогу точно контролювати зусилля, яке передається від руки на різальну крайку. Клинок із високоякісної неіржавкої сталі зберігає гостроту впродовж тривалого часу та легко правиться. На клинку розташований детальний малюнок, виготовлений методом травлення.
Конструкція ножа являє собою повний танг, де клинок і хвостовик сформовані з однієї сталевої заготовки. Колодка оформлена накладками з деревини, що забезпечує надійне захоплення. Цей матеріал не схильний до впливу вологи та шкідливих організмів. Додатковий захист колодки забезпечують сталеві болстери та навершя, що запобігають сколи та пошкодженню торців колодки. Ніж "Тигр" — ідеальний супутник для надійного й ефективного використання в найрізноманітніших ситуаціях
Характеристика:
Виробник: Stailness
Матеріал клинка: нержавіюча сталь
Довжина: 22.4 см
Довжина клинка: 9,8 см
Товщина: 4 мм
Ширина: 3,2 см
Твердість: 58 HRC
Вага: 234 г
Материал: 9cr18mov Ручка:
дерево
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Довжина у складеному стані | 27 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 350 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 370 г |
- Ціна: 1 545 ₴




