
Ніж мисливський Ведмідь FB 1538 у чохлі
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 3164
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Ведмідь FB 1538 у чохлі
Ніж для полювання та туризму FB 1538 Ведмідь 65X13
Ніж призначений для полювання і виживання, чим йде в міцному чохлі,
Добре підійде як для мисливців, так і для подорожей.
Довжина 29 см.
Довжина леза 12 см.
Довжина ручки 9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 190 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴


