
Конвертер напруги перетворювач 30 A з 24 на 12 В
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 49659
- +380 (66) 516-60-02
Конвертер напруги перетворювач 30 A з 24 на 12 В
Автомобільний конвертер 30 A 24V-12V
Наданий перетворювач призначений для перетворення електрики з 24 В на 12 В. Цей пристрій можна використовувати для роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки, приладів із максимальною потужністю до 360W.
Корпус виготовлений з алюмінію зі зручним отвором для кріплення конвертера на стіну, з тильного боку виробу є вентилятор для охолодження.
Прилад також обладнаний захистом від перегрівання, перевантаження, короткого замикання, високої та низької напруги. Універсальний конвертор дасть вам із легкістю отримати в автомобілі компактне джерело живлення.
Інструкції з вхідного дроту 24 в:
Червона лінія: Головний Провід живлення, під'єднаний до позитивного терміналу акумулятора.
Жовта лінія: ключова лінія, з лінією пам'яті, під'єднана до автомобільного перемикача ключів.
Чорна лінія: Під'єднайте до негативного електроду батареї або заземлювального дроту на автомобілі.
12 в інструкції з вихідних дротів:
Червоний дріт: Під'єднайте до позитивного полюса.
Жовтий дріт: ACC (REM) дріт електричного з'єднувача.
Чорний дріт: під'єднання до негативного полюса.
Характеристики
Номінальна вхідна напруга, В 20-32в Номінальна вихідна напруга, В 12в Країна виробник Китай Робочий струм навантаження до 30а Потужність 360вт Матеріал корпусу Метал Під'єднання пристрою До акумулятора автомобіля Тип монтажа ЗовнішнійПереваги
- Перетворювач має інтелектуальну систему охолодження.
- Усередині є радіатор для відведення тепла.
- На вхідному плюсовому дроті розміщений запобіжник.
- Спереду є діод індикації роботи пристрою.
- Захист від короткого замикання, перегрівання, перевантаження, високої та низької напруги.
Важливо
- Під час експлуатації конвертора рекомендується вибирати потужність пристроїв, що під'єднуються до нього на 15-20 відсотків нижче максимальної вихідної потужності приладу. Треба враховувати, що в міру розряджання акумулятора максимальна вихідна потужність перетворювача знижується і в разі браку потужності він просто не працюватиме або прийде в непридатність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 30 А |
| Частота | 0 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.5 |
| Номінальна потужність | 360 Вт |
| Допустима пікова потужність | 360 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 454 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 15 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 360 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 595 ₴


