Мисливський ніж Trident 2760 із захисною гардою та чохлом
Ніж мисливський Trident 2760 — надійний і зручний мисливський ніж, який використовується під час риболовлі полювання та походів. Лезові ножі виготовлені з міцної сталі, а ручка з міцного АБС-пластику. У комплекті є надійний чохол для зручного й безпечного зберігання і транспортування. Такий ніж стане чудовим подарунком для справжніх чоловіків!
Характеристика:
- Загальна довжина: 32 см;
- Ширина леза: 3,8см;
- Довжина леза: 18 см;
- Товщина леза: 2,2 мм;
- Матеріал руків'я: АБС пластик;
- Матеріал леза: сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trident |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 32 см |
| Довжина ножа | 320 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Комбінована |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 350 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 185 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



