Ніж мисливський Columbia S0522 в чохлі Великий
Ніж ідеально підходить для риболовлі, полювання, туризму та походів.
Не мучтеся старим і незручним ножем! .ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
Характеристики:
Довжина ножа: 35 см.
Матеріал руків'я: дерево
Вага ножа: 350 г
Вага ножа в піхвах: 390 г
Довжина леза: 210 мм
Товщина леза 4 мм
Ширина леза: 37 мм
Марка сталі: 440С
Твердість сталі: 57 HRC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 390 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 37 см |
| Довжина ножа | 360 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 390 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 210 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



