
Акумулятор Wimpex WX-450 4 V 5.0 Ah 20HR Акумуляторна батарея для торгових ваг світильників ліхтарів
299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 444
- +380 (66) 516-60-02
Акумулятор Wimpex WX-450 4V 5.0 Ah 20HR Акумуляторна батарея для торгових ваг світильників ліхтарів
Аккумулятор батарея Wimpex WX-450 4V 5.0Ah 20HR
Акумулятор популярної марки Wimpex 4V/5Ah використовується в електронних вагах, ліхтарях, джерелах безперебійного живлення, аварійному освітленні, системах охоронно-пожежної сигналізації, телеметричному обладнанні, лабораторному та медичному обладнанні, електроінструментах, дитячих автомобілях, іграшках, що працюють під напругою 4 В та інших пристроях. Цей акумулятор належить до олив'яно-кислотних і оптимізований як для циклічного, так і для буферного застосування. Має високий коефіцієнт віддачі.
Тип цього продукту оптимізований як для буферного, так і для циклічного режиму.
У буферному режимі акб мають невеликий внутрішній опір і велику щільність енергії.
Застосовують на вулиці та в приміщеннях за температури від -20 °C до +55 °C.
Новий акб можна зберігати без підзаряджання до 12 місяців.
Акумулятор являє собою герметичну конструкцію з високоміцної пластмаси, що запобігає витіканню електроліту.
Транспортування акб може відбуватися в будь-якому положенні.
Характеристики:
- Напруга: 4 В
- Ємність: 5 А·год
- Розміри: 47×47×101 мм
- Маса: 0.436 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Австрія |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 А. г |
| Кількість сурми | 5 % |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Напруга | 4 В |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 5 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.436 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 299 ₴

