
Акумулятор для торгових ліхтарів ваг світильників 6 V 4 A GDLITE GD-645 чорний
275 ₴
- В наявності
- Код: 777
- +380 (66) 516-60-02
Акумулятор для торгових ліхтарів ваг світильників 6 V 4 A GDLITE GD-645 чорний
Аккумулятор BATTERY GD 645 6V 4A
Акумулятор GDLITE GD-640 ємністю в 4 Аh, може бути джерелом живлення торгових ваг, систем безперебійного живлення, протипожежних систем, аварійних систем електроенергії, ліхтарів, побутових приладів, різного обладнання в торговій сфері та ін.
Призначені для експлуатації в закритих приміщеннях із природною вентиляцією, за температури від -20 °C до +60 °C. Не вимагають рівня заряду. Буферної напруги досить, щоб підтримувати моноблоки в повністю зарядженому стані. Зберігання без підзаряджання — упродовж 1 року в сухому приміщенні за температури довкілля від -35 до +60 °C.
АКБ мають повністю герметичну конструкцію, внаслідок чого запобігає витіканню електроліту. Також акумулятори цього виробника мають систему внутрішньої рекомбінації газу та не потребують доливання води. Герметичні необслуговувані АКБ не мають обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом і експлуатуються в будь-якому положенні.
Характеристики:
Напруга: 6 В.
Місткість — 4,0 А·год.
Розміри: 70×47×101 мм.
Маса: 0.81 кг.
Тип: AGM
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gdlite |
| Країна виробник | Китай |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 4000 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Напруга | 6 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 4 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.81 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 275 ₴





