Пускозарядний пристрій Jump Starter 50800 mAh Повербанк для запуску авто
Пусковий акумулятор Jump Starter 50800mAh 6756 — переносний акумулятор для запуску двигуна у разі розряджання акумулятора. Крім того, він заряджає іншу техніку та ґаджети.Бустер для запуску авто бустер
- Пусковий струм: 12 В, 300A;
- Піковий струм: 600А;
- Ліхтарик SOS;
- 2 USB-виходи;
- Склобій (один край має металевий конусний кінець);
- Степіз (змонтоване в корпус лезо, яке може перерізати ремені безпеки);
- Індикатор заряду акумулятора;
- Мідні крокодили.
- Перемикання стресу: 12В, 16В, 19В;
- Кількість зарядів/розрядів: приблизно 3000 разів (хоча на багато років);
- Потужність: 2000 W;
- Ємність акумулятора 5000 mAh (заявлено виробником);
- Живлення: від мережі 220 В і автомобільного прикурювача;
- Робоча температура: від -20 градусів C... +80 °С;
- Колір: чорно-зелений.
Комплектація :
- Валіза для зберігання і транспортування;
- Блок акумулятора;
- Крокодили.
- Блок живлення від мережі 220 В;
- Блок живлення від прикурювача автомобіля;
- провідник USB з 4 виходами;
- Провід-перехідник для насадок;
- Змішані насадки для будь-якої техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STARTER PACK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 5 А |
| Ємність акумулятору | 50.8 А. г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴


