Білова мотузка витяжна автоматична сушарка для білизни (4 шнури по 3,2 метра)
Автоматична мотузка для білизни No B14 сушарка для білизни (4 шнури по 3,2 метра)
Автоматична мотузка для білизни використовується для сушіння білизни на балконі, у ванній кімнаті, на кухні або в будь-якому зручному місці.
Сушарка для білизни компактна, функціональна, зручна в експлуатації. Тип цієї сушарки — настінна — чудова заміна звичайним білизняним мотузкам.
Вішалку для сушіння білизни з автоматичною системою змотування мотузок буде дуже зручно встановити у ванній або на балконі для економії вільного місця. Коли вішалка не використовується за призначенням, ви навіть не помічатимете її.
Вішалка для сушіння білизни має пластиковий корпус, всередині якого на штангу намотані чотири мотузки, кожна завдовжки до 3.2 метра. Веревки витягуються з корпусу за планку, до якої вони кріпляться, і їх можна зафіксувати на будь-якій витягнутій довжині. Корпус вішака кріпиться на стіну, а на протилежній стіні встановлюються два гачки, за які зачіплюється планка з мотузками. Висувши білизну, ви можете зняти планку з гачків і автоматичним механізмом змотати мотузки в корпус.
У комплекті з вішалкою йдуть два гачки для фіксації мотузок на протилежній стіні, а також усе необхідне кріплення.
Веревки вішалки виготовлені з міцного нейлону, який не покривається цвіллю й майже не розтягується.
На коробці вішалки є інструкція щодо її встановлення з ілюстраціями.
Матеріал каркаса сушарки — пластик високої якості.
Матеріал мотузок — синтетичний шнур.
Металеві гачки для кріплення до стіни + пластмасові дюбелі входять до комплекту сушарки.
Характеристики:
Стан — Нове
Колір білий
Тип призначення — Білизна мотузка автоматична висувна Настінна сушарка для білизни (4 шнури по 3,2 метри)
Тип сушарки — настінна
Робоча довжина сушарки, м — До 10
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Настінна |
| Матеріал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Білий |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Multifan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 3200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 3 мм |
- Ціна: 495 ₴





