Фонарь X-Balog Police BL-616/ Li-ion 18650/ 1 х Cree XML T6/ Zoom/ ЗУ USB
Ліхтарик BL-616-T6 працює на найпотужнішому світлодіоді T6 американської фірми-виробнику Cree. Даним світлодіодам немає аналогів, оскільки він забезпечує потужність світлового потоку в 1000 люменів.
Модель BL-616-T6 працює в трьох режимах: максимальний, що зберігає режим Стробоскоп (аварійне миготливе світло). Спрямувавши ліхтар у небо в режимі стробоскопа, сторонній огляд зможе побачити промінь світла в радіусі 1000 метрів. Перемикання режимів здійснюється натисканням силіконової кнопки увімкнення.
Zoom (масштабування) від 1x до 4000х виробляється легким рухом однієї руки. Фокус променя змінюється висуненням головної частини ліхтаря. Фокусована лінза дає змогу змінювати кут розсіювання світла від широкої плями до вузькоспрямованого світла. Ліхтар працює на потужному літій-іонному вбудованому акумуляторі. Заряджання акумулятора можна використовувати за допомогою USB-адаптера.
Тактичний ліхтарик BL-616-T6 виготовлений у високоміцному матеріалі (авіаційний сплав) анодованому алюмінієвому корпусі, зносостійкому, водонепроникному, особливо яскравому.
BL-616-T6 — потужний ліхтар, який впорається з будь-яким завданням у сфері освітлення. Ця модель має великий попит серед туристів, велосипедистів, мисливців, працівників охоронних структур — Ви знайдете йому застосування в будь-якій галузі.
Характеристики:
- Джерело світла: світлодіод CREE T6
- Потужність: 158000W
- Дальність: до1000 метрів
- Фокусування променя: є
- Оптичний зум: від 1 до 4000
- Кількість режимів: 3 (максимальний, середній, стробоскоп)
- Живлення: Li-ion вбудований акумулятор
- Корпус з анодованого алюмінію.
- Довжина ліхтаря: 11 см/12.5 см (за Zoom х4000)
- Діаметр: 2,8 см/2.5 см.
- час роботи без подзарядки в середньому 4-5 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Дальність світлового променя | 100 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 3 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 110 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 350 ₴





