
Вентилятор напільний KHATA PLUS + FN 251 3 швидкості Автоповорот 100 Вт Чорний з оранжевим
900 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор напільний KHATA PLUS + FN 251 3 швидкості Автоповорот 100 Вт чорний з оранжевим (V02117)
Напальний трилопастний вентилятор KHATA PLUS + FN 2151 Це ідеальне рішення у літній, спекотний період. Цей пристрій має 100 вт з діаметром 40 сантиметрів. Вона має класичний дизайн і оранжевий колір, який чітко виділяється на фоні чорного кольору. Приємно доповнять будь-який інтер'єр Вашого приміщення. Модель має декілька регулювань і рекомендується для використання в приміщеннях площею до 15 м2.
Характерики:
- - Можливість регулювання За висотою
- - Діаметр 40 см
- - Радіальна захисна решітка
- - Кількість лопань 3
- - Максимальна потужність (Вт) 40
- - Матеріал лопатей Пластик
- - Керування Кнопочним
- - Функції Автоповорот
- - Кількість швидкостей 3
Комплектація:- Вентилятор
- Коробка
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Khata Plus |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 160 град. |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


