Вентилятор Настільний Wimpex WX-909 Білий
Настільний вентилятор Wimpex WX-909 Компактний штучний вентилятор забезпечить вам комфорт у міській квартирі, заміському будинку, на дачі чи в офісі. Ця модель не займає багато місця і працює з низьким рівнем шуму. Отже, пристрій можна встановити там, де вам зручно, а при необхідності — легко перенести з одного місця на інше. Вентилятор може працювати швидше або повільніше. Завдяки цьому власник може вибрати оптимальний з його погляду режим роботи.
Особливості: - Заспокоїть комфортній прохолоді навіть у найгарячішому і спекотному приміщенні.
- Форма поставки стійка - компактний розмір
- діаметр крил вентилятора становить 22 см
- функції автоповороту і регулювання кута нахилу
- дозволяють направити потік повітря в потрібному напрямку
- використання якісних матеріалів приладу
- Забезпечить довгий термін служби
- Харчування від мережі
- розмір 33 х 22 х 21,5 см
- Швидкість обертання 2800/м
Комплектація
: Вентилятор
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 200 мм |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 595 ₴





