
Перетворювач UKC автоматично інвертор 12V-220V 200W з екраном (3 USB, 2 розетки, 3 порти 5.5х2.5).
900 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач UKC автоматично інвертор 12V-220V 200W з екраном (3 USB, 2 розетки, 3 порти 5.5х2.5) (7064)
Перетворювач авто (інвертор) UKC 12V-220V 200W Постійного струму в змінний струм 220В/50Гц можна використовувати для зарядки і роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всіх можливих аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів. Корпус виготовлений з пластику, з лицьової частини є 2 розетки, 3 USB порт на 2.1А, 3 порту 5.5х2.5 мм, кнопка включення/виключення, індикація і LCD дисплів, на якому буде показано вольтаж. Перетворювач з’ єднано до клемів акумулятора за допомогою крокодилів.
Замінюють перетворювач, як - от в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, на аварійну роботу і пр.
Характерики:
- Напруження на виході: 220В;
- Сила: 200Вт;
- Частота на виході: 50Hz+/-2Hz;
- Вхідний тиск: 10.0-15.0VDC;
- Сигнал малого заряду: 10,4-11;
- Точка автови’ єднання при малому заряді (номенал): 9.7-10.3V;
- Точка автови’ єднання при високому заряді (номенал): 14.5-15,5V;
- Форма вихідного сигналу - сходинка апаксимація синусоїди;
- КПД: > 90%;
- Температура навколишнього середовища: 0...+40C;
- Розклад акумулятора без з’ єднання пристроїв: < 0,3А;
- LCD дисплей з показом напруги;
- 3 USB порт по 2.1А;
- 2 розетки;
- 3 порти 5.5х2.5 мм;
- Розмір: 167x93x46 мм;
- Довжина кабеля з крокодилами: 70 см.
Комплектація:
- Інвертор 200W
- Комплект дротів для з’ єднання з акумулятором (c крокодилами)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 350 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 180% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



