Перетворювач UKC авто інвертор 12V-220V 1000W LCD KC-1000D
Перетворювач авто (інвертор) UKC 12V-220V 1000W KC-1000d LCD постійного струму в змінний струм 220 В/50 Гц можна використовувати для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження. У передній частині перетворювача UKC 1000W містяться: кнопка вмик./вимк., вихід USB з напругою 5 В, розетка. Зверху є LCD дисплей, на якому виводиться вольтаж та інші параметри. Перетворювач, можливо, під'єднати через безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів і крокодилів.
Застосовується перетворювач: в автомобілі, катері, сонячних і вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи тощо.
Характеристики:
· Напруга на виході: 220 В
· Частота на виході: 50Hz+/-2Hz
· Вхідні напруга: 10.0-15.0VDC
· Сигнал малого заряду (номінал): 10.4-11.0V
· Точка автоматичного вимкнення за малого заряду (номінал): 9.7-10.3V
· Точка автоматичного вимкнення у разі високого заряду (номінал): 14.5-15.5V
· Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
· ККД: >90%
· Температура довкілля: 0...+40С
· Витрата батареї без під'єднання пристроїв: <0.3А
· Охолодження вентилятором
· LCD-дисплей
· Пікова потужність: 1000 Вт
· Номінальна потужність: 400 Вт
· 30 хвилинна максимальна потужність: 500Вт
Комплектація
· інвертор 1000W
· комплект дротів для під'єднання від акумулятора з крокодилами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 70 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Кількість в ящику | 40 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 220 |
| Захист | Від короткого замикання; Від перегріву; Від перевантажень |
| Допустима потужність (Вт) | 1000 |
| Номінальна потужність, Вт | 1000 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 12 |
- Ціна: 1 650 ₴






