Перетворювач автоінвертор 500W KC-500D + LCD 12 V
Автомобільний інвертор 500W KC-500D + LCD 12 V має чудові характеристики. Здатний дати живлення практично будь-якому пристрою, який Ви забажаєте увімкнути у Вашому автомобілі. Розетка в машині це, безумовно, дуже зручно! Вам тепер не потрібні всілякі адаптери, перехідники тощо.
Під'єднайте Автомобільний інвертор 500W до акумулятора Вашого авто та під'єднуйте: фен, ноутбук, мобільний телефон, планшет, камеру, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Характеристики:
Температурний захист;
Охолодження вентилятором;
Захист від короткого замикання;
Захист від перевантаження;
Звуковий сигнал за низької вхідної напруги;
Вимкнення за низької вхідної та вихідної напруги;
Напруга на виході: 220V;
Номінальна потужність: 500W;
Вхідна напруга: 10 - 15V;
Частота на виході: 50 Гц;
ККД: 90%;
Температура довкілля: -10...+50 С;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 70 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Кількість в ящику | 40 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 220 |
| Захист | Від короткого замикання;Від перегріву;Від перевантажень |
| Допустима потужність (Вт) | 500 |
| Номінальна потужність, Вт | 500 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 12 |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Індикатор роботи | Да |
| Вбудований запобіжник | Да |
- Ціна: 1 170 ₴



