
Ваги Торгові електронні Alfasonik TS-P6417 металеві кнопки 50 кг
1 299 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Ваги Торгові електронні Alfasonik TS-P6417 металеві кнопки 50 кг
Ваги торговельні Alfasonik TS-P6417 — це чудове рішення і прекрасний вибір для всіх тих, хто працює у сфері роздрібної торгівлі та потребує точності зважування. З цими вагами легко та просто працювати, добре видно написи на кнопках. Ваги дуже точні, крок зважування всього 2 грами. Є функція тарування. Можна потожити кілька товарів із різною вартістю та різною вагою. Працюють ваги від мережі й акумулятора. Є три екрани з боку покупця та продавця, що показують усю інформацію про товар, що зважується: загальна вартість, ціна, вага.
Відмінністю цієї моделі є металевий корпус і металеві кнопки. Неіржавкий метал дуже легко миється й витирається. Працюючи з цими вагами, ви без клопоту
і швидко продасте товар. Платформа з металу виготовлена у формі човника, завдяки заглибленню торгівлю стала простішою — тепер із платформи нічого не скочується й не стікає, і тому ваги стали чистішими та чистішими. Електронні ваги можна використовувати практично в будь-якій сфері, де потрібне точне зважування торгової продукції.
Характеристики:
- Виробник: Alfasonic;
- Країна-виробник: Китай;
- Тип ваг: Торгові;
- Мінімальна вага: 200 грамів;
- Максимальна вага: 50 кг;
- Робоча температура: від -10 °C до +40 °C;
- Розмір платформи: 33 см х 24 см.
Комплектація:
- Ваги торговельні Alfasonik;
- Неіржавкий майданчик;
- Шнур для заряджання;
- Інструкція;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 330 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 240 мм |
- Ціна: 1 299 ₴



