Перетворювач автоінвертор Magor 12V-220V 1000W
Перетворювач автоінвертор Magor 12V-220V 1000W Автомобільний інвертор Magor Power Inverter 1000W — потужний перетворювач напруги 12V-220V — альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі
. Автомобільний перетворювач напруги Magor 12V-220V Power Inverter, потужністю 1000 W — пристрій, призначений для під'єднання та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефона, різних відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, у гаражі, на дачі та в аварійних ситуаціях.
Характеристики:
- Допустима потужність, Вт: 1000
- Діапазон вхідної напруги: 12V
- Напруга на виході: 220V
- Частота на виході: 50±2%
- Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від високої та низької напруги, від перегрівання, від неправильної полярності
- ККД: 90%
- Температура довкілля: -10 - +50С
- Країна-виробник: Китай
Комплектація:
- Інвертор
- Комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magorex |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



