
Радіоприймач HF-F6 акумуляторний з USB. ліхтарик з Bluetooth Сонячна батарея Портативна колонка
765 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Радіоприймач HF-F6 акумуляторний з USB. ліхтарик з Bluetooth Сонячна батарея Портативні колонки
Радіоприймач HF-F6 Портативний мінідинамік зі світлодіодною підсвіткою Bluetooth/USB/TF/FM/DC 5V Сонячна панель.
Така акустична система — це чудове рішення для домашнього використання, вечірок, виїзних заходів. Переносна колонка під'єднується через Bluetooth зі смартфоном, планшетом або ноутбуком. В аудіосистему вбудований MP3 плеєр із розширенням для USB, TF-карт. Є вбудоване FM-радіо.
Характеристики:
Зарядна лінія. Портативна колонка: HF-F6/Black
— Бездротове під'єднання Bluetooth 5.1
— Максимальна відстань Bluetooth 10 м
— Функція TWS
— Фронтальний світлодіодний ліхтарик
— Червоний світлодіодний цифровий дисплей.
— Сканування й автоматична збережність
радіостанцій — FM-радіо: 87,5 МГц — 108 МГц
– Вихідна потужність: 1x5W
— частотна характеристика 100Hz-18KHz 80dB
– Кнопка ON/OFF
— Багатофункціональні клавіші Volume/Play-Mode/Flashlight
— Вбудований акумулятор 3.7v/500mAh
– USB зарядка 5V
— заряджання від сонячної енергії
— час заряджання через USB не більш ніж 4 години
— Час відтворення 2,5-5 годин (залежно від режиму використання)
— Відтворення формату MP3 з TF-карти або USB-накопичувача
— Акумулятор (акумулятор)
— Функція гучного зв'язку
(Ви можете приймати дзвінки з телефона, не вимикаючи динамік)
– Вбудований у мікрофон
— Тримач телефона
– Розміри 136/46/71 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Особливості | Ліхтарик, Вихід на навушники, USB-роз'єм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 136 мм |
- Ціна: 765 ₴


