Перетворювач напруги авто інвертор PowerInverter 1500 W 12 v 220
Перетворювач напруги 12-220 Вольт (інвертор) потужністю 1500 Ватів — це розетка, яка така необхідна в різних умовах, де немає джерел живлення (на дачі, у гаражі, в автомобільних подорожах тощо) і здатна працювати від простого автомобільного акумулятора 12 В.
Ця модель інвертора забезпечена електронним захистом від перевантажень.
Характеристики:
- Максимальна короткочасна потужність: 1500 Вт;
- Вхідна напруга: 21-25 В;
- Вихідна напруга: 220В±10%;
- Частота струму: 50 Гц;
- ККД: 90%;
- USB-порт вихід: 5В 500мА;
Прилад має:
- Температурний захист;
- Охолодження вентилятором;
- Захист від короткого замикання;
- Захист від перевантаження;
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги;
- Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| ККД, не менше | 90 % |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴





