Перетворювач напруги автомобільний інвертор PowerInverter 3000 W 12 v 220
Перетворювач напруги LaiRun 12/220 v 3000W Автомобільний перетворювач напруги з 12-220 Вольт (інвертор) призначений для живлення різних електроприладів, що працюють від мережі 220v, як-от: ноутбуки, принтери, телевізори, відеоплеєри, різний електроінструмент. Як джерело напруги ±12 В можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер увімкнення й USB-порт. Охолодження інвертора постійне та здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там само містяться клеми для під'єднання кабелю від акумулятора та 2 запобіжники (FUSE), які легко замінити в разі їх виходу з ладу. За напруги акумуляторної батареї ±10.2-10.8 В і перевищення пікової потужності навантаження лунає звуковий сигнал. Автоматичне вимкнення пристрою відбувається за низького вхідного та падіння вихідної напруги. Power Inverter має надійний тепловий захист, що спрацьовує за температури > 45 °C, захист від перевантаження та короткого замикання на виході.
Використовується для під'єднання:
- Електроніки (зарядка для мобільного телефона, ноутбука)
- Крейдою побутової техніки (електрочайник, кип'ятильник, електробритва, фен та ін.)
- Великої техніки (перфоратор, дриль, телевізор та ін.)
Переваги автомобільних інверторів:
- Зручне джерело живлення електроприладів у дорожніх умовах.
- Компактний дизайн — не займає багато місця.
- Наявність USB-портів.
- До 5 годин безперервної роботи.
- Високий захист від перегрівання, короткого замикання та надмірної напруги.
Якщо ви збираєтеся під'єднувати до автомобільного інвертора відразу кілька пристроїв одночасно, то треба скласти їхню потужність і вибрати модель інвертора з відповідною потужністю.
Будьте уважні: сумарна споживана потужність електроприладів не має бути більше ємності батареї та струму генератора автомобіля, занадто великий струм споживання може вивести батарею з ладу.
Характеристики:
- номінальна потужність — 2000 Вт;
- максимальна потужність 3000 Вт;
- вихідна напруга — 220 В;
- вхідна напруга — 12 В;
— індикатор стану.
- кпд 94 %
- форма вихідної напруги — апроксимована синусоїда
- температура довкілля: -10...+50 °C;
- межа низької напруги 9,7-10,3 В;
- межах високої напруги 14,5-15,5 В;
- захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання
Комплектація:
Інвертор 3000 w
Комплект дротів для під'єднання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 4500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 11 950 ₴




