Перетворювач напруги автоінвертор Power Inverter WX 3800 W 24V Wimpex
Перетворювач автоінвертор WimpeX 24V-220V 3800W
Прилад призначений для перетворення електрики з 24 В на 220 В. Дає змогу приєднувати навантаження до 3800 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу.
Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна під'єднувати безпосередньо до клем акумулятора (24 в) за допомогою дротів.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Технічні характеристики:
Напруга на виході: 220-240В
Номінальна потужність: 1800-2000 Вт
Пікова потужність: 3800Вт
Частота на виході: 50±2%
Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
ККД 90%
Температура довкілля: -10... +50С
Межа низької напруги 20-21 В
Межа високої напруги 26,5-27,5 В
Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання
Комплектація:
24V-220V 3800W Перетворювач авто інвертор
Комплект дротів для під'єднання від акумулятора
Фірмове паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 7000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Максимальна потужність | 3800 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна потужність | 3800 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 180% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 3 999 ₴




