Перетворювач автомобільний інвертор UKC 2000W SSK AC/DC 12V
Перетворювач постійного струму.Цей прилад призначений для перетворення електрики з 12 V на 220 V.
Дає змогу під'єднувати навантаження до 2000 W. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву та інші електроприлади. Корпус зроблений із міцного алюмінію, у задній частині перетворювача розміщений вентилятор, який сприяє охолодженню приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк. і вихід USB з напругою 5 V, а також світлові індикатори режимів роботи
. Цей прилад може бути використаний: в автомобілі, катері, в сонячних і вітрових електрогенераторах, для аварійних робіт та інше.
Характеристики
Допустима потужність (Вт) 2000
Захист Від перегрівання та Від перевантажень
Матеріал корпусу Алюміній
Номінальна потужність (Вт) 2000
Номінальна вхідна напруга (В) 12
Номінальна вихідна напруга (В) 220
Під'єднання пристрою До акумулятора автомобіля
Тип монтажу Зовнішній
Країна-виробник товару Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 160% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 300 ₴





