Перетворювач автомобільний інвертор Power Inverter WX 5000 W 12 V Wimpex
Інвертор 5000W призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дозволяється приєднувати навантаження до 4000 Вт із піковою потужністю 10000W. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є 2 вентилятори для охолодження. У передній частині перетворювача 5000W розміщені: кнопка вмик./вимик., вихід USB з напругою 5 В, розетка та світлові індикатори режимів роботи. Перетворювач, можливо, під'єднати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Має LCD 'екран
Особливості:
- Вбудований вентилятор для забезпечення тривалого терміну експлуатації та безпеки.
— розумний розмір, легкий і сумісний, нижчий рівень шуму та брак забруднення.
- сфера застосування: побутові електроприлади тощо.
— вбудований захист від короткого замикання, перевантаження, перегрівання, низької напруги та перенапруги. Тримайте свої пристрої й автомобіль у безпеці.
- Розетка змінного струму та USB-порт для заряджання, що ідеально підходять для живлення смартфонів, ноутбуків, планшетів, GPS-пристроїв, телевізорів, зарядних пристроїв, DVD-плеєрів, MP3-плеєрів, кемпінгового обладнання та мобільної оргтехніки. Заряджайте кілька електронних пристроїв на шляху.
Характеристики
- тип: від 12 до 220 В;
- Матеріал: Алюмінієвий сплав
- номінальна потужність: 5000 Вт
- Цифровий дисплей: вхідна/вихідна напруга
- вхідна напруга: DC 12V
- вихідна напруга: AC 220V
- Штекер: 3-кратний універсальний штекер
- USB-вихід: 5VDC-2.
- струм холостого ходу: <0,9 А
- ефективність конверсії: понад 90%
- Форма хвилі: Змінена синусоїдна хвиля
- Функція захисту: перевантаження, перегрівання, висока напруга, низька напруга, зворотне з'єднання та коротке замикання, інтелектуальне регулювання температури, інтерфейс USB-виходу, універсальний штепсельний роз'єм GB, подвійні екрани, які можуть використовуватися для невеликих електроприладів. ).
До пакета входить:
— 1 х 4000 Вт Інвертор
- 1 пара кабелей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 9000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 180% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 0.9 А |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 5 450 ₴







