Портативна мобільна батарея Powerbank VEGER A20 20000 mAh Реальна ємність
Портативна мобільна батарея Powerbank VEGER A20 20000mAh. Power Bank VEGER A20 Fast Charge POWER BANK — 20 000 mAh — надійне джерело поживних речовин для мандрівників і активних людей. Розмовляйте по телефону, слухайте музику, грайте, фотографуйте та знімайте більше відео за допомогою VEGER A20. Корпус пристрою виготовлений із міцного пластику. На корпусі міститься індикатор, на якому буде показаний рівень заряду акумулятора. У цій моделі 2 USB-порти та 2 роз'їзди: Type-C b і micro-USB. Ємність батареї 20000 mAh. Сила струму на вхід — 2 А, на вихід — 2.1 А.
Характеристики:
- Тип: зовнішній акумулятор
- Заряджені пристрої: смартфони, телефони, планшети та інші
- Ємність: 20 000 mAh
- Заряджається через: microUSB, Type-C
- Вхід: 5V, 2A
- 2 USB-вихід
- Вихід: 5V, 2.1A
- Матеріал для корпусу: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelveger |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 416 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


