
Портативний зарядний пристрій Power bank LENYES PX261 20000 mAh Реальна місткість
1 800 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний зарядний пристрій Power bank LENYES PX261 20000 mAh Реальна місткість
Повербанк виготовлений із міцного якісного пластику чорного кольору, має цікавий стильний зовнішній вигляд. Завдяки наявності 2 вихідних USB-портів, він дає змогу заряджати одночасно 2 пристрої. Характерною особливістю є наявність вхідних роз'ємів type-c і micro-usb, тому його можна заряджати, використовуючи один із цих різновидів кабелів.
Світлодіодний LED-індикатор заряду акумулятора дасть змогу завжди стежити за тим, що залишився рівнем заряду, щоб вчасно його зарядити. Індикатор рівня заряду виготовлений у формі 4 світлодіодів, розташованих зверху на корпусі. Активується індикатор кнопкою, розміщеною збоку на корпусі.
Характеристики:
- Тип: повербанк;
- Ємність: 20000mAh;
- Тип акумулятора: Li-Ion;
- Входи: Micro-USB і Type-C, 5V / 2A;
- Вихід: 2 USB – 5V / 2Aс;
- Індикація: LED-індикатор рівня заряду у формі 4 світлодіодів;
- Можливість одночасно заряджати 2 пристрої;
- Матеріал корпусу: міцний ABC пластик;
- Розміри: 140*67*28,5 мм;
- Вага: 400 г;
- Колір: чорний.
Комплектація:
- Power Bank Lenyes PX261;
- Кабель для зарядки USB/microUSB;
- Паковання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




