-20%

Нагрівач конвектор підлоговий Domotec MS - 5904 2000 W
1 845 ₴
1 476 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5904
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрівач конвектор Domotec MS - 5904 2000 W
Domotec DT-5904 — якісний конвектор для обігріву будь-якого типу приміщення площею від 5 до 23 м кв. Використання низькотемпературних сучасних нагрівальних елементів «Volteno» запобігає «випалюванню» кисню. Наявність функції регулювання потужності допоможе вибрати необхідний температурний режим для комфортного перебування в обігрівальному приміщенні. Завдяки безшумності під час роботи, його можна розташувати у вітальні та в дитячій, у складському приміщенні та в офісі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Потужність обігрівання — 2000 Вт —
- Терморегулятор — Так
- Тип керування — механічний
- Регулятор потужності — від 750 до 2000 Вт
- Площа обігріву приміщень — від 5 до 23 кв. м.
ОСОБЕННОСТИ
- Захист від перегрівання
- Безшумність
- Не сушить повітря
- Вбудований термостат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Відстрочка старту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴




