
Ліхтар тактичний Police WD-226 Zoom ліхтарик ручний ударостійкий світлодіодний
745 ₴
- В наявності
- Код: 0226
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар тактичний Police WD-226 Zoom ліхтарик ручний ударостійкий світлодіодний
Піддульний ліхтарик із супер сильним T-6 діодом. Zoom-фокусування променя світла, довжина променя до 600 м у режимі вузькоспрямованого променя. Якісні 2 Li-ion акумулятори типу 18650
. До комплекту входять: ліхтарик, 2 шт. Li-ion акумулятор типу 18650, зарядний пристрій від мережі 220 В, зарядний пристрій від прикурювача (автомобільний), кріплення під дуло. Пилостійкий. Кількість режимів освітлення: 3 (слабкий, максимальний і стробоскоп). На корпусі ліхтарику є кліпса для кріплення на пояс або ремінь, можна використовувати як кишеньковий ліхтарик
Характеристики:
| Бренд |
POLICE |
|---|---|
| Cпособи зарядки |
От 12В, От 220В |
| Кількість світлодіодів |
1 |
| Тип светодиода |
CREE T6 |
| Матеріал корпусу |
Метал |
| Режими роботи |
3 |
| Елементи живлення |
2 акумулятори 18650 |
| Захищеність |
Вологозахищений, Протиударні, Пилозахищений |
| Тип |
Піддульні, Ручні |
| Заявлений час роботи |
4 часа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Police |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Час роботи | 4 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дальність світлового променя | 250 м |
| Довжина | 191 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Підствольний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴


