Універсальний зарядний пристрій MY-150 адаптер для ноутбуків 220 В 8 насадок
Універсальний перетворювач-адаптер для автомобіля та дому для ноутбуків та іншої техніки 120W
Адаптер для ноутбуків та іншої техніки 120W Універсальний.
Універсальна автомобільна зарядка (адаптер) живлення для ноутбука від прикурювача з вихідною напругою в діапазоні від 12 до 24 вольтів. Потужність навантаження, що живиться, до 120 ватів. У комплекті 8 змінних насадок різного діаметра для різних моделей ноутбуків та інших портативних пристроїв.
Цей ультратонкий універсальний зарядний пристрій зручно використовувати вдома та в офісі або навіть у вашому автомобілі. Беріть його із собою, а не ваш звичайний адаптер для ноутбука, коли ви вирушаєте в поїздки.
Цей високопотужний DC адаптер призначений для живлення ноутбуків популярних марок, яким необхідний постійний струм від 12V до 24V.
DC адаптер має захист від перевантажень і короткого замикання.
Це ідеальна заміна для втрачених або зламаних адаптерів ноутбуків.
Інтелектуальний пристрій, адаптер для ноутбука Універсальний можна використовувати для широкої низки моделей ноутбуків. Він вибирає правильну вихідну напругу за допомогою кнопки, захищаючи вашу систему від перевантаження, короткого замикання й перегрівання. Адаптер 120W Універсальний ви можете використовувати під час водіння автомобіля.
Широкого спектра застосування — живлення для переносних комп'ютерів, відеореєстраторів, відеокамер тощо.
Габарити: 88 х56 х 31 мм
Вихідна напруга задається двиговим перемикачем і може бути обрана з таких значень: 12,15, 16, 18, 19, 20, 22, 24 вольти.
Постачається з автомобільним зарядним пристроєм
Роз'єм USB для заряджання
Вхід: AC110V-240V ~ 50 / 60Hz 1.3A MAX
Вхід: 12 В постійного струму (9-15В) 10A MAX
Вихід: 12/15/16/18V 5.5A MAX
Вихід 19/20/22/24V 4A MAX
Порт USB: 5V 1A
Сумісність (список не повний):
IBM ( T series ThinkPads), Lenovo, Gateway, Compaq (Armada, LTE, Evo, Presario, Prosignia, Tablet), Acer (Aspire, Tablet, Travelmate, AcerNote, Anywhere, Extensa, AcerNoteLight), Fujitsu ( LifeBook models), Panasonic (Toughbook models), SONY Picturebook, SONY VAIO, NEC (LaVie C, LC series, PC Series, LT series), Toshiba (Satellite, Dynabook Satellite Pro,, Dynabook Satellite, Libretto, Portege, SatellitePro, Tecra), Winbook, Samsung
Технічні характеристики:
Напруга 12V-24V
Сила тока К 4.5A
Потужність 150W
Роз'єм Універсальний набір На корпусі розташований індикатор поточної напруги: від 12V до 24V
У комплекті 8 змінних роз'ємів: 6.0 х 4.4 мм, 6.5x4.3x1 мм, 5.0x3.0 мм, 5.5x1.7 мм, 4.8x1.7 мм, 4.0x1.7 мм, 2.5x0.7 мм, 5.5 x2. 5 мм (12 мм).
Вхідна напруга (INPUT): 110V-240V AC 50/60Hz 1.3A MAX.
Вихідна напруга (OUTPUT): 12/15/16/18/19V 4.5A MAX; 20/22/24V 4A MAX.
Комплектація:
Комплектація:
Блок живлення
Набір із 8 різних змінних роз'ємів
Властивості товару:
Стан: Нове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 10.26A |
| Сила струму | 10 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 2.3x0.7 мм |
- Ціна: 595 ₴







