Термос харчовий із неіржавкої сталі 1 літр A-PLUS-1664
Високоякісний вакуумний термос ТМ "А-Плюс" виготовлений із неіржавкої сталі. Він нешкідливий для здоров'я, не змінює смак і запах їжі, витримує вплив високих температур, міцна та зносостійка конструкція. Виріб призначений для зберігання й перенесення гарячої їжі, а також холодних і заморожених продуктів.
Термос харчовий із неіржавкої сталі 1 літр A-PLUS-1664
Характеристики:
- Тип: харчовий;
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь;
- Об'єм: 1 літр;
- Матеріал кришки: Пластик/Нержавіюча сталь
- Колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 1 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 900 г |
| Ширина горловини | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



