
Світлодіодна настільна лампа USB 24 LED на прищіпці Світильник настільний
245 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24led
- +380 (66) 516-60-02
Світлодіодна настільна лампа USB 24 LED на прищіпці Світильник настільний Чорний
Світлодіодна лампа стане незамінним пристроєм у вашому домі. Його користь і зручність складно переоцінити. Конструкція лампи дає змогу взяти її із собою куди завгодно та встановити на будь-яку поверхню.
Лампа кріпиться на міцну металеву прищіпку!!!
Кнопка вмик./вимк.- на шнурі;
Під'єднання-через USB-провід
Кількість ламп — 24;
Тип лампи — Світлодіодна.
Лампа має невелику вагу, невелику за габаритами, просту та зручну у використанні. Стане чудовим варіантом для майстрів манікюру, педикюру, також для людей, які займаються рукоділлям, школярам, вона чудово освітлює робоче місце.
Лампа має гнутий погляд, що дає змогу відрегулювати кут нахилу та забезпечити кращу освітленість. Лампа 24LED працює від USB роз'єму, а отже, може бути мобільна (під час роботи від power bank).
Розміри:11х7,5х60,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Конструктивізм |
| Кількість джерел світла | 24 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Вага | 300 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
- Ціна: 245 ₴







