
Електропліта Dmotec MS-5821 плита настільна
480 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Електропліта Dmotec MS-5821 плита настільна
Електропліта Domotec MS-5821 Не кожен може і потребує повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без парфумів.
Така плита стане чудовим рішенням для літнього будинку. За допомогою такого компактного приладу, як Domotec MS-5821, ви зможете готувати собі їжу на поточний день. Плиту Dmotec MS-5821 можна легко транспортувати в будь-яке місце, оскільки її продуктивність залежить виключно від наявності мережі живлення.
Пліта має одну конфорку з спіральним нагрівальним елементом. Регулювати навантаження на плити можна за допомогою механічного перемикача. Емалеве біле покриття плити Domotec MS-5821 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичній формі побутових приладів.
Характерики:
- Сила конфігурації: 1000 Вт;
- Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- Кількість конфорок: 1;
- Регульований термостат;
- Індикація роботи;
- Прорізані ніжки;
- Покриття робочої поверхні: емаль;
- Керування: механічне.
- Надійне покриття, зручне для чистки;
- Кількість режимів: 5;
- Харчування: 220V;
- Вага: 1,2 кг;
- Розмір коробки 215x215x 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кришка | Немає |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Так |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
- Ціна: 480 ₴


