
Ліхтар ручний JW 821 акумуляторний із плавним регулюванням яскравості та магнітом
335 ₴
- В наявності
- Код: 6183
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар ручний JW 821 акумуляторний із плавним регулюванням яскравості та магнітом
Акумуляторний ліхтар із магнітом JW821 стане в пригоді в побуті, у дорозі, у походах або кемпінгах.
Компактний, легко поміщається в кишеню сумки.
Магнітна підвіска дає змогу прикріпити ліхтар до металевої поверхні.
Кліпс дає змогу закріпити ліхтарик на ремені.
Працює у двох режимах: сфокусований фронтальний промінь і ширококутне розсіяне освітлення (від додаткового Cob Led елемента).
Заряджається за допомогою USB — microUSB кабелю (йде в комплекті).
Характеристика:
Світловий потік: 400 люменів;
Матеріал корпусу Пластик
Тип лампи світлодіодна
Регулювання яскравості;
Магніт і гачок для підвішування;
Робоча відстань: 100-200 м;
Заряджання від USB;
Живлення: вбудований акумулятор.
Розмір: 377х40 мм.
Комплектація:
Ліхтар;
Кабель для зарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 4 годин |
| Колір | Чорний |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 377 мм |
| Кріплення | Магнітне |
| Колірна температура | 3500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴



