
Ніж мачете мисливський туристичний Рембо RAMBO 4
1 395 ₴
1 088,10 ₴
- В наявності
- Код: 6687
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мачете мисливський туристичний Рембо RAMBO 4
Мачете поставляється з чохлом-ножнами та у фірмовій коробці!
Ніж мачете Rambo – це варіація на тему ножа Джона Рембо із четвертої частини цієї кінофраншизи. Цікаво, що хоча творцем цього концепту був той самий автор – Гіл Хіббен, відповідальний за всі попередні варіанти ножів Джона Рембо, але при цьому серед них він вийшов найреалістичнішим і найбільш життєздатним на практиці. Жодних напівфантастичних елементів типу зубів пили на обусі та аварійного запасу в рукояті тут немає – лише виняткова утилітарність та естетика перевірених часом традиційних мечівте.
І кіноваріант від Хіббена, і ніж-мачете від компанії SF, серед своїх предків мають не звичні для нас усіх, американські вироби, а їх важчі різновиди з інших регіонів. Серед них слід відзначити вплив парангу, боло, топанги, голока та інших схожих виробів з Малайзії, Філіппін та Африки. Від них мачете Rambo отримало більш незвичайні, якщо порівнювати з класичними варіантами, форми та більшу вагу.
Клинок мачете Rambo має помітне розширення у напрямку до вістря, а також вигини – і ріжучої кромки, і обуха. На відміну від традиційних інструментів, це мачете зроблено не з вуглецевої, а з нержавіючої 420 сталі. Товщина у обусі у нього суттєва – 6,7 міліметра, а вага – 785 грамів.
420 сталь, незважаючи на її цінову доступність, має низку дуже корисних властивостей. Клинки з неї не бояться іржі та корозії. Завдяки її ударній в'язкості та м'якості їх легко точити, а при інтенсивних роботах вони не фарбуються. Є на клинку та захисно-декоративне покриття чорного кольору. Помітно більше переваг, ніж якщо б використовувалася автентична вуглецева сталь.
З такою вагою та довжиною клинка 270 міліметрів – Rambo можна використовувати як мачете-тесак та топірець.
Загалом, мачете Rambo - це гарний вибір для любителів цікавих багатозадачних інструментів, що рублять ріжуче, з красивою історією.
Виробник:
SF
Вид ножа:
Спецпризначення
Загальна довжина, мм:
400
Довжина леза, мм:
270
Довжина рукояті, мм:
130
Товщина леза, мм:
6.7
Ширина леза, мм:
53
Марка сталі:
440С
Твердість сталі, HRC:
56-58
Поверхня леза:
Матеріал рукоятки:
Дерево
Наявність чохла:
так
Матеріал чохла:
мистецтв.шкіра
Маса, г:
785
Вид упаковки:
кольорова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 400 мм |
| Довжина у складеному стані | 40 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 785 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 270 мм |
| Ширина леза | 53 мм |
| Товщина леза | 6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 876 г |
- Ціна: 1 088,10 ₴


