
Ніж мисливський Columbia G19 у чохлі
695 ₴
- В наявності
- Код: 5122
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Columbia G19 у чохлі
Ніж ідеально підходить для риболовлі, полювання, туризму та походів .ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колумбія |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина леза | 17 см |
| Довжина ножа | 30 |
| Довжина ручки | 12 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Поверхня | Глянсова |
| Призначення | Полювання |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Заточення леза | Однобічна |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 33.1 мм |
| Товщина леза | 4.1 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 30 см |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴

