Нож складной BGreen B109
Ніж складаної фірми, ідеальний подарунок автомобілістам і шанувальникам ексклюзивних ножів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колумбія |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина в складеному стані | 10 см |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина ручки | 80 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Глянсова |
| Тип | Складний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина рукоятки | 80 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴


