
М'ясорубка ручна алюмінієва побутова МА-С завод ПАЗ
595 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'ясорубка ручна алюмінієва побутова МА-С завод ПАЗ
З м'ясорубкою МА-С ПААЗ приготування м'ясного та рибного фаршу буде швидким і якісним. Варто тільки надійно закріпити її на будь-якій поверхні, а далі скільки завгодно займайтеся подрібненням продуктів. Брак електрики ніяк не вплине на цей процес. Відповідно, її можна спокійно брати із собою на дачу або пікнік. М'ясорубка зроблена з міцного матеріалу та легко розбирається.
М'ясорубка МА-С, характеристики:
- Тип: ручна
- Матеріал: алюміній
- Тип: полірована
- Продуктивність: 32 кг/год
- Max зусилля, що докладається до ручки: 2,9 кгс
- Розміри (ВхШхД): 260х105х150 мм (без ручки)
- Вага: 0.98 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПААЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Кількість решіток | 1 шт. |
| Кріплення до поверхні | Струбцина |
| Матеріал | Алюміній |
| Насадка для приготування ковбас | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Продуктивність | 30 кг/год |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴


